İstanbul

Electrolux Servis Zümrütevler

Evlerimize konfor getiren teknolojiler olan elektrikli süpürgelerde Electrolux’un üstün teknolojisi, her alanda en verimli kullanımın gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. Düşük tüketim yapısı ve yüksek performans verimliliği ile tanınan Electrolux markalı elektrikli süpürgeler, İstanbul’un Zümrütevler semtinde yaygın olarak kullanılıyor. Semt genelinde Electrolux markalı elektrikli süpürgelerin yaygın kullanımı, servis hizmetlerine olan talebi de doğal olarak arttırmaktadır. Firmamız Electrolux Servis Zümrütevler merkezinde bu profesyonel talebine uzun yıllardır olduğu gibi günümüzde de yüksek kalite standartlarına uygun olarak yanıt vermeye devam etmektedir.

Elektrikli süpürge denilince ilk akla gelen marka olan Electrolux’un kalitesine eş değer servis altyapısı ile cihazlarda yaşayabileceğiniz her bir sorun için yanıt vermekteyiz. Böylelikle çok daha kaliteli ve çok daha uzun ömürlü bir elektrikli süpürge kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Electorlux süpürge modeliniz için ihtiyaç duyduğunuz her bir ekipman, aksesuar ve parçayı adresinize getiriyoruz. 1 yıl garantili olarak sunduğumuz Electrolux elektrikli süpürge servisi hizmetlerimizden yararlanmak için sizde hemen web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zümrütevler Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Zümrütevler – Maltepe – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 87 72
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com