İstanbul

Electrolux Servis Yakacık

Elektrikli süpürgeler, yaşam alanlarında çok fazla ön planda olmasa da aslında en temel ihtiyaçlardan birisidir. Yaşam alanlarına modern konfor standartlarını getiren elektrikli süpürgelerde Electrolux markası, birinci sınıf kalitesiyle fark yaratıyor. Yaygın olarak kullanılan Electrolux markasının elektrikli süpürgelerine yönelik olarak servisimizde Electrolux Servis Yakacık bölgesinde markanın teknik servis hizmetleri sağlanmaktadır.

Electrolux markalı elektrikli süpürge modellerinin kullanımı noktasında karşı karşılaşabilecek her türlü sorun için servisimize ulaşabilirsiniz. Akademik eğitimi bulunan ve sektörel tecrübeye sahip teknikerlerimiz ile Electrolux markalı tüm elektrikli süpürge modelleri için hızlı ve kaliteli servis çözümleri üretmekteyiz. Servisimizden alacağınız her bir süpürge servis hizmetinde mutlaka maksimum seviyede müşteri memnuniyeti alacağınızın güvencesini vermekteyiz. Kurumsal hizmet ilkemiz kapsamında müşterilerimizin en iyi hizmeti almalarına hassasiyet gösteriyoruz. Bu kapsamda Electrolux süpürge arıza onarım işlemlerini adresinizde yerinde servis müdahaleleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Teknolojik altyapı ve aynı zamanda da orijinal Electrolux teknolojisi konusunda tam donanımlı olan servis araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Electrolux markalı elektrikli süpürgeniz için ihtiyaç duyduğunuz teknik parça ve yanı sıra tüm aksesuar ürünlerinin teslimatını adresinize gerçekleştiriyoruz.

Yakacık Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Yakacık – Kartal – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 27 04
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com