İstanbul

Electrolux Servis Denizköşkler

Evde en çok kullanılan ve en temel ihtiyaçlardan birisi olan elektrikli süpürgeler arızalandığında, günlük ev işlerinde ciddi bir aksama söz konusu olur. Mağduriyete yol açan bu durumun en hızlı şekilde çözüme kavuşturulması çok önemlidir. Electrolux Servis Denizköşkler merkezimizde bu hususa uygun koşullarda markanın ürünleri için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Electrolux markasının cihazlarında kullandığı gelişmiş teknolojiye uygun servis altyapımız faaliyet gösteriyoruz. Electrolux markalı elektrikli süpürge cihazlarında kullanılan teknolojiye eş değer kapasitedeki servis altyapımız sayesinde çok kısa zaman dilimlerinde cihazınızı yeniden ilk günkü performansında kullanabilir duruma getiriyoruz.

Garantili Electrolux Süpürge Servisi

Electrolux markasının teknik servis hizmetlerini uzun yıllardır sunduğumuz Denizköşkler bölgesinde garantili servis hizmeti vermekteyiz. Yani firmamız tarafından gerçekleştirilen her bir Electrolux süpürge arıza onarım müdahalesi firmamız tarafından garanti kapsamına alınmaktadır. 1 yıl garanti desteğimiz sayesinde aynı arızanın tekrarı gibi durumlarda müşterilerimizin mağduriyet yaşamalarına müsaade etmiyoruz. Ayrıca 7/24 kesintisiz olarak müşteri destek hattımız üzerinden müşterilerimizin tüm talep ve bildirimlerine anlık olarak geri dönüş sağlamaktayız.

Denizköşkler Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Denizköşkler – Avcılar – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 668 04 79
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com