İstanbul

Electrolux Servis Gümüşpala

Elektrikli süpürgenizin kullanımı sırasında yaşadığınız her bir sorun için servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Gümüşpala bölgesinde faaliyet gösteren firmamız Electrolux markalı tüm süpürgelerinizin teknik problemlerine profesyonel standartlarda müdahaleler gerçekleştirmektedir. Servisimiz uzun yıllardır faaliyet gösterdiği Electrolux Servis Gümüşpala bölgesinde en çok tercih edilen ve en güvenilir servislerden birisi konumunda yer almaktadır.

Tüm müşterilerimizin elektrikli süpürge cihazlarına aynı hassasiyet ve aynı titizlikle müdahalelerde bulunmaktayız. Böylelikle müşterilerimizin cihazlarındaki sorundan en hızlı şekilde kurtularak, yeniden tam performanslı olarak kullanım gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyor. Electrolux süpürge arızalarına ilişkin uzman teknikerlerimiz tarafından yapılan müdahaleler ile yeniden ilk günkü performansını yakalamasını sağlıyoruz. Dolayısıyla teknik servis hizmetlerimi ile birlikte elektrikli süpürgeniz arızalandığında kullanım ömrünü doldurması gibi bir durum asla söz konusu olmuyor.

Electrolux elektrikli süpürge teknolojisini yakından takip ederek, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu hizmet anlayışımız sayesinde cihazınızda değişmesi gereken bir parça söz konusu olduğu takdirde modeli ne olursa olsun bu ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz.

Gümüşpala Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Gümüşpala – Avcılar – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 668 04 01
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com