İstanbul

Electrolux Servis Okmeydanı

Hızla gelişen ev teknolojileri alanında birbirinden etkileyici cihazlar üreten Electrolux, elektrikli süpürge teknolojisinde de yaygın olarak tercih ediliyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılan Electrolux elektrikli süpürge modelleriyle, daha hijyenik yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Electrolux Servis Okmeydanı merkezimiz ile bu standartları daha uzun süreli olarak elde edebilmenize yardımcı oluyoruz. Kullandığınız Electrolux süpürgedeki arıza ve performans sorunları için en hızlı şekilde onarım müdahaleleri gerçekleştirmekteyiz.

Tam donanımlı servis araçlarımız aracılığı ile Electrolux süpürge arıza onarım müdahalelerini adresinizde gerçekleştiriyoruz. Cihazınızın adresinizden alınıp, servis merkezimize getirilmesi gibi gereksiz zaman kayıplarına mahal vermiyoruz. Böylelikle servis hizmetlerimizi kullandığınız takdirde Electrolux süpürgenizi en kısa süre içerisinde yeniden tam performanslı olarak kullanabilir duruma gelirsiniz.

Servisimizde her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda elektrikli süpürgenizin arızasının giderilmesi için kaliteden ödün vermeden hem hızlı hem de ekonomik çözümleri üretebilme potansiyeline sahibiz. Sizde servisimizin bu potansiyelinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir ve ürünlerinizi daha uzun süreli yüksek performansta kullanma deneyimini yakalayabilirsiniz.

Okmeydanı Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Okmeydanı – Şişli – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 88 84
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com