İstanbul

Electrolux Servis Ortaköy

Türkiye’de en çok tercih edilen ev teknolojisi markası konumunda bulunan Electrolux, ürünlerindeki yüksek teknolojisiyle son derece yüksek performanslı ve kaliteli bir kullanım sağlıyor. Bu nedenle yoğun şekilde kullanılan Electrolux elektrikli süpürge modellerine yönelik Ortaköy bölgesinde servisimiz tarafından markanın teknik servis hizmetleri sağlanmaktadır. Electrolux Servis Ortaköy hizmetlerimiz sayesinde bölgede Electrolux markalı süpürgelerin kullanımı konusunda çok yüksek kalite standartlarını yakalayabiliyorsunuz.

Electrolux markalı elektrikli süpürgelerde kullanılan teknolojiye eş değer kapasitedeki servis altyapısına sahibiz. Böylelikle Electrolux elektrikli süpürgeniz eski veya yeni sürüm olması fark etmeksizin herhangi bir arızası için hızlı ve kaliteli çözümler üretebilmekteyiz. Uzman teknikerlerimiz tarafından Electrolux süpürge arıza onarım müdahaleleri adresinizde süratle gerçekleştirilmektedir.

Zamanın sizin için olan öneminin farkındayız. Bu sebeple tüm servis hizmetlerimizde olduğu gibi elektrikli süpürgeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetlerinde de hızlı müdahale standartlarından yararlanabilmenizi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda şekillendirdiğimiz hizmetlerimiz çerçevesinde Ortaköy bölgesinde tam donanımlı gezici servis araçlarımız ile faaliyet gösteriyoruz. Böylelikle profesyonel süpürge servisine ihtiyaç duyduğunu her an en kısa zaman dilimlerinde bu hizmetlere ulaşabilmenizi sağlamaktayız.

Ortaköy Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Ortaköy – Beşiktaş – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 446 00 43
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com