İstanbul

Electrolux Servis Gülpınar

Electrolux, ev teknolojileri alanındaki her bir ürünüyle yaşam alanlarında yüksek konfor standartlarının yakalanmasına yardımcı oluyor. İleri nesil teknolojiye sahip olan Electrolux markalı elektrikli süpürge modelleri de bunun en somut örneklerini teşkil eder. Bu denli gelişmiş özelliklere ve teknolojiye sahip olan Electrolux elektrikli süpürge cihazlarında yaşanabilecek arızalar için aynı kalite standartlarında yanıt verebilmek gerekmektedir. Bu nedenle servisimizde her zaman yenilikçi ve kendini geliştiren bir hizmet anlayışıyla Electrolux markalı süpürgelerdeki arızalara müdahale edilmektedir. Electrolux Servis Gülpınar merkezimizde uzman teknikerlerimiz ile tüm arızalarınız için hızlı ve kaliteli yanıtlar sağlamaktayız.

Garantili Electrolux Süpürge Servisi

Günümüzde elektrikli ev aletlerine ilişkin sunulan servis hizmetlerinde güvenirlilik çok önemlidir. Firmamız faaliyet gösterdiği Gülpınar bölgesinde herkesin en güvenilir servis hizmetini alabilmesi amacıyla garantili Electrolux süpürge servisi hizmetleri sağlamaktadır. Bu kapsamda servis ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen her bir arıza onarım veya parça değişim işlemi 1 yıl süreyle garantimiz altına alınmaktadır. Aynı zamanda da elektrikli süpürge aksesuar, toz torbası gibi tüm bileşenler adresinize teslim edilir ve yine garanti kapsamında bulunur.

Gülpınar Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Gülpınar – Beylikdüzü – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 446 00 34
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com