Kocaeli

Electrolux Servis Yuvam Akarca

Elektrikli süpürgeler artık her evin olmazsa olmaz demirbaşları arasında yerini alıyor. Kullanıcıları hem fiziksel manada hem de zaman açısından büyük bir külfetten kurtaran elektrikli süpürgeler insanlar için büyük bir avantaj sağlıyor. Ancak elektrikli süpürgeler zaman zaman arızalanıp kullanıcı için bir dezavantaja dönüşebilir. Bu noktada kullanıcı düzgün ve kaliteli hizmet sunan bir teknik servis arayışına girer.

Evinizde veya işyerinizde kullanmış olduğunuz Electrolux marka elektrikli süpürgeleriniz arızalandığında Kocaeli’nin Yuvam Akarca ve çevresinde faaliyetlerini sürdüren Electrolux Servis Yuvam Akarca isimli özel teknik servis firmamız ilgili telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve tecrübeli olan kadrosuyla adresinize gelip yerinde tamir edilebilirse yerinde, eğer büyük bir arızası varsa beyaz eşyanızı teslim alıp kendi yerimizde tamir ediyoruz. Daha sonra tekrar kendimiz adresinize kadar getiriyoruz.

Sadece hizmet öncesinde değil, vermiş olduğu hizmetten sonra da desteğini asla kesmeyen firmamız yaptığı işin arkasında duran sayılı firmalardan birisidir. Öyle ki vermiş olduğumuz hizmet ve yaptıysak parça değişimine de 1 yıl süreyle garanti veriyoruz. Sizin de Electrolux marka elektrikli süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa gönül rahatlığıyla ilgili numaradan ulaşabilirsiniz.


Yuvam Akarca Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Yuvam Akarca – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 259 87 72
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com