İstanbul

Electrolux Servis Uğurmumcu

Günümüz teknolojisinin yaşam alanlarındaki en önemli yansıması olan elektrikli süpürgeler sayesinde artık saatler sürebilen ev temizliği, çok daha pratik bir hale dönüşüyor. Bu nedenle her evde muhakkak kullanılan en temel elektronik cihaz olan süpürgeler, Electrolux’un yenilikçi teknolojileriyle bir araya gelerek, çok daha kaliteli bir kullanım standardı sağlıyor. Electrolux markalı ürünlerin kullanımında sağladığı bu standartları, arıza durumunda onarım işlemlerinde de yakalayabilmeniz adına Electrolux Servis Uğurmumcu merkezimiz tarafından eş değer kalitede servis hizmeti verilmektedir.

Electrolux Servis Hizmetleri

Elektrikli süpürge cihazlarınızın kullanımı esnasında yaşayabileceğiniz performans sorunları veya hiç kullanamama sorunları için bizi arayabilirsiniz. Markanın Uğurmumcu bölgesinde teknik servis hizmetlerini üstlenen firmamız, markanın kalitesine uygun standartlarda servis altyapısına sahiptir. Profesyonel süpürge servis hizmetlerimiz doğrultusunda her bir işlem için adresinize kadar gelmekteyiz. Özellikle de arızalanan elektrikli süpürgenizi servise götürmek gibi son derece yorucu ve zorlu bir işlem ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bizi aradığınızda ilgili ekiplerimiz adresinize kadar gelerek, tamamen yasal prosedüre uygun olarak cihazınızı teslim almaktadır. Onarım süreci tamamlanan Electrolux süpürge cihazınız yine adresinize kadar getirilerek, tarafınıza teslim edilir.

Uğurmumcu Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Uğurmumcu – Kartal – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 27 68
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com