İstanbul

Electrolux Servis Teşvikiye

İstanbul’un simgesel noktalarından birisi olan Teşvikiye’de ikamet eden kişiler tarafından elektrikli süpürge teknolojisinde marka tercihi ağırlıklı olarak Electrolux markasından yana oluyor. Bu yüzden elektrikli süpürgelerde meydana gelebilecek her türlü arızaya istinaden semt genelinde Electrolux servis hizmetlerine olan ihtiyaç oldukça yüksek seviyede bulunuyor. Electrolux Servis Teşvikiye merkezimiz ile tüketicilerin servis hizmeti konusundaki talep ve isteklerine uluslararası standartlarda yanıt vermekteyiz.

Garantili Süpürge Servisi

Tüketici memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip olan firmamız tarafından tüm hizmetlerinde garanti desteği verilmektedir. Bu çerçevede Electrolux süpürge arızası için firmamıza başvuruda bulunduğunuzda onarım hizmetlerimiz ile 1 yıl süreli garanti desteğimizden de yararlanırsınız. Böylelikle servis personellerimiz tarafından gerçekleştirilen onarım müdahalelerinin yetersizliği vb. kullanıcı hatası kaynaklı olmayan tekrarlamış arızaların kesinlikle müşterilerimizin mağduriyetine yol açmamasını sağlamaktayız.

Garanti desteğimiz Electrolux markalı ürünlerdeki parça değişim işlemlerini de kapsamaktadır. Orijinal Electrolux yedek parçaları ile gerçekleştirdiğimiz tüm süpürge parça değişimleri de 1 yıllık garanti desteğimiz kapsamında bulunuyor. Ayrıca hem servis müdahaleleri hem de Electrolux toz torbası, aksesuar vb. ürün talepleriniz için adresinizde hizmet vermekteyiz.

Teşvikiye Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Teşvikiye – Şişli – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 668 04 84
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com