İstanbul

Electrolux Servis Tarabya

Türkiye’de Electrolux markası elektrikli süpürge teknolojisi alanında en fazla tercih edilen markaların başında geliyor. Her bir modelinde mevcut olan yüksek performans kapasitesi ve geniş ek özellikleri ile her kullanım ihtiyacına göre bir kullanım gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle de günümüzde Electrolux markalı elektrikli süpürge cihazları için servis ihtiyacı yüksek seviyede bulunmaktadır. Tarabya ve çevre bölgesinde ihtiyaç duyulan bu servis hizmetlerini sağlamak adına uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden faaliyet göstermekteyiz. Electrolux Servis Tarabya bölgesi profesyonel servis hizmeti ihtiyaçlarınız için güvenilir ve kaliteli olduğu kadar ekonomik olarak servis hizmetlerimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Tam Donanımlı Servis Araçları

Tüm hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize hem en iyi servisi sağlayabilmek hem de süratle cihazınızdaki sorundan kurtulabilmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bu nedenle de dinamik ve fonksiyonel bir servis altyapısı üzerinden Electrolux süpürge arızaları için servis hizmeti sağlamaktayız. Özellikle tam donanımlı servis araçlarımız sayesinde yerinde servis müdahaleleri gerçekleştirebiliyoruz. Dolayısıyla çok komplike olmaması durumunda tüm Electrolux elektrikli süpürge arızalarınız için uzmanlarımız tarafından onarım işlemleri adresinizde gerçekleştirilmektedir.

Tarabya Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Tarabya – Sarıyer – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 83 51
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com