İstanbul

Electrolux Servis Soğanlık

Teknolojinin modern yaşantıda son derece önemli bir yer edindiği günümüzde her ne kadar gelişmiş teknolojiye sahip olsa da her elektronik üründe arızalanmalar yaşanabiliyor. Bu çerçevede üstün teknolojisiyle hayatımızı kolaylaştıran Electrolux markalı elektrikli süpürgelerde de arızalanmalar görülebiliyor. Firmamız ise Electrolux kullanıcısı olan tüketicilerin yaşadıkları teknik arızalarda dinamik servis hizmetleri sağlamaktadır. Alanında uzman ve deneyimli teknik personellerimiz ile yaşadığınız sorun ne olursa olsun hem kaliteli hem de ekonomik çözümler üretebilme potansiyeline sahibiz. Electrolux Servis Soğanlık merkezimiz yenilikçi hizmet ilkeleriyle her sorundan hem hızlı hem kaliteli hem de ekonomik bir şekilde kurtulmanıza yardımcı oluyor.

Electrolux markasının elektrikli süpürge teknolojisi alanındaki gelişmelerini yakından takip ederek, her modeldeki süpürge için ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetini aynı kalitede sizlere sunabilmekteyiz. Üstelik müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz hassasiyet çerçevesinde tüm hizmetlerimizde müşterilerimize garanti desteği vermekteyiz. Garantili Electrolux süpürge servis hizmetlerimizden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşmaktadır. Müşteri destek servisimizdeki bilgili ve deneyimli personellerimiz tarafından süpürge arıza bildiriminize istinaden gerekli bilgiler alınarak, ilgili ekiplerimiz adresinize yönlendirilmektedir. Ekiplerimiz arıza tespit ve arıza onarım müdahalelerini yerinde gerçekleştirmektedir.

Soğanlık Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Soğanlık – Kartal – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 995 08 84
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com