İstanbul

Electrolux Servis Şirinevler

Electrolux teknolojisi sayesinde artık yaşam alanlarını temizlemek çok daha pratik ve çok daha kolay hale geliyor. Çok gelişmiş ve üstün özelliklere sahip olan Electrolux elektrikli süpürge modelleri ile her yüzeyde 100% hijyen standartlarını yakalayabiliyorsunuz. Bu nedenle ev işlerindeki eliniz ayağınız haline dönüşen elektrikli süpürgeniz arızalandığı ciddi aksaklıklar yaşamanıza neden olabiliyor. İşte bu noktada Electrolux Servis Şirinevler merkezimizde bu mağduriyetinizin kısıtlı olmasını sağlıyoruz. Zira servisimizin dinamik servis altyapısı sayesinde tüm arıza bildirimleriniz için süratle yanıt sağlayabilmekteyiz.

7/24 Elektrikli Süpürge Servisi

Electrolux markalı elektrikli süpürgenizde bir arıza meydana gelmesi durumunda ihtiyaç duyduğunuz profesyonel servis müdahalelerine anında ulaşabilmenizi amaçlamaktayız. Bu doğrultuda da Şirinevler bölgesinde her zaman müdahale için hazır durumda tam donanımlı servis araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Web sitemizdeki iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde, arıza onarımı için adresinize en yakın lokasyondaki teknik ekibimiz yönlendirilmektedir. Böylelikle bırakın Electrolux süpürge için servis ekibini eve getirememe sorununu yaşamayı, tam tersine çok kısa zaman dilimlerinde bu hizmetlere servisimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Şirinevler Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Şirinevler – Bahçelievler – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 495 06 21
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com