İstanbul

Electrolux Servis Şehremini

Elektrikli süpürge teknolojisi 20.yüzyıldan bu yana yaşam alanlarında yüksek konfor standartlarını yakalamaya yardımcı oluyor. Bu elektrikli ev aleti teknolojisinin gelişiminde önemli bir pay sahibi olan Electrolux’un farklı kullanım amaçlarına ve ihtiyaçlarına yönelik çok zengin bir süpürge model çeşitliliği bulunuyor. Electrolux Servis Şehremini merkezimizde bu model çeşitliliğime uygun olarak bir Electrolux elektrikli süpürge servisi hizmet altyapısı oluşturduk. Uzman ve deneyimli kadromuz ile uzun yıllardır tüm Electrolux markalı elektrikli süpürge modelleri için en yüksek kalite standartlarında servis hizmeti sağlamaktayız.

Electrolux Ekonomik Süpürge Servisi

Kaliteli ve profesyonel bir elektrikli süpürge servisi için mutlaka fahiş fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Firmamız, Electrolux markalı tüm süpürge modellerindeki teknik arızaların onarımı noktasında uygun fiyatlandırmalarıyla dikkat çekiyor. Üstelik kurumsal hizmet ilkelerine bağlı olarak tüm süpürge arıza onarım müdahalelerini kaliteden ödün vermeden ekonomik şekilde gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla Electrolux süpürge arızası yaşadığınız zaman gönül rahatlığıyla bizi arayarak, arızanız için servis randevusu oluşturabilirsiniz. Belirtilen servis randevusu tarih ve saatinde uzman ekiplerimiz tam donanımlı olarak adresinizde bulunmaktadır.

Şehremini Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Şehremini – Fatih – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 62 28
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com