İstanbul

Electrolux Servis Moda

Elektrikli süpürge teknolojisinin ilk defa keşfedildiği tarihten beri dünya genelinde her eve girmeyi başarmıştır. Özellikle ev hanımlarına büyük bir kolaylık sağlayan ve üzerlerindeki büyük bir yükü kaldıran elektrikli süpürgeler, Electrolux teknolojisiyle çok daha farklı bir boyuta taşınıyor. Daha etkili ve daha pratik bir temizlik imkanı getiren Electrolux markalı elektrikli süpürgelerinde ileri nesil bir teknoloji kullanılıyor. Bu nedenle de herhangi bir arızalanma veya performans sorunları söz konusu olduğunda mutlaka eş değer nitelikte teknik teçhizat ve teknik bilgi ile müdahale edilmesi gerekliliği bulunmaktadır. Electrolux Servis Moda bölgesinde yaygın olarak kullanılan Electrolux elektrikli süpürgelerde, Electrolux teknolojisine uygun standartlarda servis hizmetleri sağlamaktayız.

Servisimiz her zaman maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir. Electrolux süpürge arızaları için yerinde servis müdahaleleri ile olası zaman kayıplarını minimalize ediyoruz. Aynı zamanda da tüm ürün siparişlerinize yönelik olarak adresinize kadar hizmet taşımaktayız. Yani Electrolux markalı elektrikli süpürgeniz için ihtiyaç duyduğunuz, toz torbası, aksesuar ve diğer tüm bileşenleri adresinize kadar getirerek, sizlere büyük bir kolaylık sağlıyoruz.

Moda Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Moda – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 563 64 37
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com