İstanbul

Electrolux Servis Mecidiyeköy

İstanbul’un merkezlerinden biri olan Mecidiyeköy, iş ve yaşam alanlarının en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Farklı yaşam alanlarının bulunduğu bölgede ihtiyaç duyulan hijyen ve temizlik koşullarını, sunduğu ileri çözümlerle destekleyen Electrolux elektrikli süpürge ürünleri, yoğun bir kullanım ve tercih oranına sahiptir. Electrolux Servis Mecidiyeköy, bu çerçevede oluşan tüm teknik sorunlarına anlık ve nitelikli müdahalelerle çözümler üretiyor.

Electrolux süpürge modelleri, kendisine özgü teknik ve teknolojik özelliklerle donatılmış ürünlerdir. Kullanım alanına göre özel çözümler sunan bu ürünler, aynı zamanda yüksek bir yaşam standardının ve konforunun da garantisini oluşturur. Ancak oluşan bazı teknik sorunlar, bu avantajların kesintiye uğramasına sebep olur. Yaşam konforunuzun ve standartlarınızın sürekliliğini sağlama misyonuyla, uzun yıllardır başarıyla teknik servis hizmetleri sunuyoruz.

Bölgenin özel şartlarına uygun bir hizmet sunumu gerçekleştirebilmek için, özel bir servis alt yapısına sahibiz. Tüm sorunların yerinde arıza tespiti ve yerinde onarımı konusunda ileri çözümler sunuyoruz. Bu çerçevede, bölgeden tarafımıza ulaşan tüm hizmet talepleri, en kısa süreler içerisinde profesyonel ekiplerimiz tarafımızdan yanıtlanıyor.

Mecidiyeköy Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Mecidiyeköy – Şişli – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 88 21
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com