İstanbul

Electrolux Servis Kurtköy

Elektrikli ev teknolojileri arasında her evin temel parçası olan elektrikli süpürgelerde, İstanbul’un Kurtköy semtinde Electrolux markası en çok tercih edilen markaların başında geliyor. Dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılan Electrolux markalı elektrikli süpürgeler kaliteli malzemeleri ve gelişmiş teknolojileri ile her kullanımda en verimli ve en iyi sonuçların elde edilebilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle Kurtköy bölgesinde de yaygın olarak kullanılan Electrolux markasının elektrikli süpürgelerine yönelik markanın servis hizmetleri firmamız Electrolux Servis Kurtköy merkezimiz tarafından sunulmaktadır.

Electrolux markalı elektrikli süpürgenizdeki fonksiyon veya performans sorunları ile birlikte aksesuar ya da parça arızaları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Elektrikli süpürge teknolojisine ilişkin uzmanlığı bulunan personellerimiz aracılığıyla Electrolux süpürge modelinizdeki arızanın en kısa zaman dilimleri içerisinde çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Süpürgenizde meydana gelen arızanın onarımından sonra firmamız tarafından tüm müşterilerimiz için istisnasız olarak 1 yıl garanti desteği sağlanmaktadır. 1 yıllık garanti desteğiyle onarım sonrası süreçte müşterilerimizin mağduriyetine yol açabilecek hiçbir duruma müsaade etmemekteyiz.

Kurtköy Electrolux Servisi
Servis Bölgesi:Kurtköy – Pendik – İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 93 87
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com