İstanbul

Electrolux Servis Küçükyalı

Electrolux dünyanın beyaz eşya ve küçük ev aletleri alanında en büyük teknoloji üreticilerinden biridir. Küçükyalı semtinde yoğun olarak kullanılan Electrolux elektrikli süpürgeleri, sağladıkları yaşam konforuyla bölgenin yaşam standartları üzerinde önemli katkılar oluşturuyor. Electrolux Servis Küçükyalı, bu konforun sürekliliğin sağlanmasına yönelik satış sonrası hizmetler sunmaya, uzun yıllardır üstün bir başarıyla devam ediyor.

Electrolux süpürge modelleri, markanın tüm ürünlerinde olduğu gibi, özel ve markanın kendisine has teknik mühendisliğine sahiptir. Bu sebeple oluşan çeşitli teknik sorunlara, mutlaka bu alanda deneyimli, profesyonel teknik personellerin müdahale etmesi gereklidir. Sunduğumuz nitelikli servis hizmetlerimiz, Küçükyalı ve yakın bölgelerine süratle ulaşacak şekilde tasarlanmıştır.

Servis merkezimiz ve gezici teknik servis birimlerimiz, tarafımıza ulaşan tüm hizmet taleplerini hızlı bir şekilde adreste yanıtlar, Adreste yapılan arıza tespiti sonrası, müşterinin onayı doğrultusunda onarımlarda yerinde gerçekleştirilir. Özel parça değişimi ya da karmaşık teknik sorunlar oluştuğunda, ürünlerin servis merkezimize ve onarım sonrası adrese teslimi de tarafımızca gerçekleştirilir. Gerçekleştirdiğimiz tüm onarım hizmetlerimiz, firmamız tarafından bir yıl boyunca geçerli olmak üzere sigorta kapsamına alınır.

Küçükyalı Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Küçükyalı – Maltepe – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 89 14
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com