İstanbul

Electrolux Servis Kozyatağı

Merkezi konumu ve coğrafi özellikleri, Kozyatağı’nın Anadolu yakası ve İstanbul’un en gözde yerleşim alanlarından biri olmasına neden oluyor. Yaşamın bu denli merkezileştiği bir noktada Electrolux markasının, ileri yaşam konforu sunan ürünlerinin kullanım oranı da paralel bir şekilde yükseliyor. Electrolux Servis Kozyatağı, bölgenin tüm özel koşullarına uyumlu bir şekilde sunduğu teknik servis hizmetleriyle, süratli ve etkili çözümler oluşturuyor.

Electrolux süpürge modelleri, markanın dünyaya mal olmuş özel teknolojisi ve ileri tasarım mühendisliğinin ürünleridir. Bu elektrikli süpürgelerin yaşam alanlarında oluşturduğu yüksek konfor, temizlik ve hijyen koşullarının kesintiye uğraması, aynı zamanda yaşam kalitesinin de olumsuz bir şekilde etkilenmesi anlamına geliyor. Bu devamlılığı sağlamak amacıyla sunduğumuz teknik servis hizmetlerimiz, bu sebeple özel bir yapılanmaya sahiptir.

Süratli ve nitelikli hizmet sunabilmek için oluşturduğumuz yapılanmamız, servis merkezi ve gezici teknik servis birimlerimizi kapsıyor. Tüm hizmet taleplerinizi yerinde inceleme ve onarım prensibine sahip hizmet yaklaşımımız, servis ihtiyaçlarınızın garantili bir şekilde sunulmasına da olanak tanıyor. Tüm onarım hizmetlerimiz, bir yıl boyunca servisimizin garantisi kapsamına alınıyor.

Kozyatağı Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Kozyatağı – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 25 02
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com