Kocaeli

Electrolux Servis Körfez

Bilindiği üzere evimizin temizliği çok önemlidir. Misafir geldiğinde, yemek yendiğinde, çocuklar oynadığında vb. birçok durumda evlerimiz kolayca kirlenebilir ve temizlik denildiğinde ilk olarak akla süpürgeler gelir. Hayatımızda bize bu konuda çok fazla kolaylık sağlayan elektrikli süpürgeler bakımı düzenli olarak yapılmadığında bozulan aletlerdendir. Çekim gücünün azalması, motordaki sıkıntılar ve benzeri problemlerde Electrolux Servis Körfez, siz değerli Electrolux süpürge kullanıcılarına daima yardımcı olacak uzman elemanları ile birlikte hazır.

Süpürgenizde çıkacak arızalarda bizlere Pazar hariç haftanın 6 günü ulaşabilirsiniz. Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi makinenin ömrünü uzatmak için siz kullanıcıların da makineyi bilinçli olarak kullanması gerekir. Herhangi bir arıza durumunda makinenizin parçasını değiştirmemiz gerektiğinde firmamız bunu temiz ve güvenilir bir şekilde yapıyor ve size 1 yıllık garanti süresi de veriyoruz.

Arıza onarımında ihtiyaçlarınızı giderme konusunda uzun yıllardır iyi sonuç alan firmamızda süpürgenizi tamir etmek için oldukça profesyonel çözümler üretiyoruz. Eğer süpürgeniz ile ilgili bir sorununuz var ise bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşan kadrosuyla süpürgelerinize ait her türden arızayı gidermeye hazır bir ekip sizleri bekliyor.


Körfez Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Körfez – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 259 88 12
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com