İstanbul

Electrolux Servis Kaynarca

Teknolojik yenilikler hayatımızın her alanında yaşam koşullarını daha konforlu ve daha kaliteli standartlara kavuşturuyor. Özellikle en yorucu işleri bile daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Bunu sağlayan teknolojilerden birisi de elektrikli süpürgelerdir. Elektrikli süpürge cihazları yüksek performans standartlarını yakalamanıza yardımcı olan Electrolux markasının servis hizmetleri ise firmamız tarafından sunulmaktadır. Electrolux markalı elektrikli süpürge cihazlarında performans düşüşü, fonksiyon sınırlılığı veya hiç kullanılamaması gibi bir durum yaşadığınızda Electrolux Servis Kaynarca servisimizi arayabilirsiniz.

Servis merkezimizde görevli uzman teknikerler Electrolux süpürge teknolojisini yakından tanımaktadır. Böylelikle söz konusu arızaların neden ve nasıl oluştuğunun farkındadır. Dolayısıyla çok daha kısa süre içerisinde gerekli olan onarım müdahalelerini belirleyerek, izniniz doğrultusunda uygulamaya geçmektedir. Bu süreçte uzman teknikerlerimiz tarafından güler yüzlü ve titiz bir çalışma gerçekleştirilir. Güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışımız dahilinde tüm süpürge arıza onarım sürecine ilişkin tarafınıza kapsamlı bilgilendirme sağlıyoruz. Bu anlayış sayesinde tüm müşterilerimizin yaptığımız çalışmalar konusunda net bilgiye sahip olabilmelerine olanak veriyoruz. Güvenilir ve kaliteli süpürge servisi hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için iletişim numaralarımızdan randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kaynarca Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Kaynarca – Pendik – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 88 12
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com