İstanbul

Electrolux Servis Kavacık

Kavacık Anadolu ve Avrupa yakasının merkezindeki konumuyla, en fazla tercih edilen yerleşim alanlarından biridir. Sahip olduğu coğrafi özelliklerin yanında, yerleşime uygun modern mimari yapısı da, ileri bir yaşam konforu sağlar. Electrolux ürünlerinin sunduğu ileri çözümler, bölgede bu sebeple yoğun şekilde tercih ediliyor. Electrolux Servis Kavacık, bölgenin tüm özel koşullarına uygun bir şekilde, markanın elektrikli süpürge ürünlerine ileri teknik servis hizmetleri sunuyor.

Uzun ve başarılı çalışma yıllarına dayanan bilgi birikimi ve deneyimlerini, kaliteli hizmet sunumu gerçekleştirecek şekilde hizmet yaklaşımımıza yansıtıyoruz. Electrolux süpürge modelleri, ileri teknik ve teknolojik özellikleriyle, yaşam alanlarında özel bir konfor ve ileri çözümler sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Oluşan teknik arızalar, ürünün sunduğu konforun, yaşam kalitemiz üzerinde de olumsuz etkiler oluşturmasına sebep oluyor.

Bu çerçevede yaşam konforunuzun sürekliliğini sağlamaya yönelik hazırladığımız teknik servis altyapımız, Kavacık bölgesinin özelliklerine göre şekillendirilmiştir. Markanın elektrik süpürgeleriyle ilgili karşılaştığınız tüm teknik sorunlarda tarafımıza 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Hizmet talepleriniz en kısa süreler içerisinde adresinizde yanıtlanacak şekilde yapılandırılmış bir hizmet alt yapısına sahibiz.

Kavacık Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Kavacık – Beykoz – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 71 46
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com