Kocaeli

Electrolux Servis Kartepe

Elektrikli süpürge her evin olmazsa olmazı, temizliğin en önemli araç- gereçlerinden birisidir. Bir elektrik süpürgesinin, çok gürültü yapmaması, çekim gücünün kuvvetli olması, her yüzeyde eşit derecede performansla çalışması gerekmektedir. Gerek kullanım ömründen dolayı gerekse de kullanıcı kaynaklı hatalardan ötürü süpürgelerde bu tür sorunların yaşanması hiç de uzak bir olasılık değil. Fakat bu olasılıklar gün yüzüne çıktığında endişelenecek bir şey yok. Çünkü işinde uzmanlaşmış, gelişen teknolojiye ayak uydurmuş Electrolux Servis Kartepe var.

İlgili numaradan ulaşabileceğiniz firmamız adeta elektrikli süpürgelerin dilinden anlayan bir hekim gibi elektrikli süpürgelere ait her sorunu profesyonelce çözüyor. Firmamız işini elinden geldiğince iyi yapıyor ve süpürgenizin uzun yıllar boyu kalitesini korumak da size düşüyor. Uzun saatler aralıksız çalıştırılması, haznesi dolduğunda boşaltılmaması, eğer ki süpürgeniz torbalıysa torbasının değiştirilmemesi elektrikli süpürgenizin arızalanmasına yol açar.

Arızalanan süpürgeniz için firmamıza ilgili telefonundan ulaşarak arıza kaydını oluşturabilirsiniz. Ellerinden geldiğince kısa zamanda tamirat işlemini gerçekleştirip ilk alındığı gün olduğu kadar kaliteli bir şekilde süpürgenizi sizlere teslim ediyoruz. İşinde deneyimli ve başarılı çalışanlarımızla birlikte parça değişimde taktığımız parçalara da tamirat sürecindeki işçiliğimize de 1 yıl garanti veriyoruz. Sizin de Electrolux marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorun varsa hemen bizimle iletişime geçin.


Kartepe Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Kartepe – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 259 88 04
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com