İstanbul

Electrolux Servis İkitelli

Süpürge teknolojisi, günümüzde yaşam alanlarında temizlik işlerini pratikleştirdiği gibi çok daha etkili sonuçlar elde edilebilmesine yardımcı oluyor. Özellikle güçlü motoru ile yüksek emiş gücüne ve geniş teknik fonksiyon özelliklerine sahip olan Electrolux markalı elektrikli süpürge modelleri ile ev temizliği çok daha kolay hale geliyor. Ev temizliği için sıkça kullandığımız bu elektrikli süpürgeler, ne kadar Electrolux teknolojisine sahip olsa da çeşitli etkenlerle arızalanabiliyor. İşte böyle bir durumda Electrolux Servis İkitelli merkezimizi arayarak, cihazınız için profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Profesyonel Electrolux Servisi

Electrolux markalı elektrikli süpürgelerinizde ortaya çıkan teknik arızalara ilişkin olarak uzman ekiplerimiz tarafından süratle müdahaleler yerine getirilmektedir. Kurumsal ve profesyonel hizmet standartlarına uygun olarak arızalı Electrolux süpürge adresinizden alınarak, onarım sonrasında yeniden adresine teslim edilmektedir. Böylelikle arızalanan elektrikli süpürgenizi servis merkezine ulaştırmak amacıyla ek çaba sarf etmek durumunda kalmazsınız.

Garantili servis hizmetlerimiz sayesinde hem daha kaliteli ve güvenilir hem de daha ekonomik bir şekilde Electrolux elektrikli süpürgenizdeki arızadan kurtulabilirsiniz. 1 yıl garanti desteği ile cihazınızı ilk günkü performans verimliliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

İkitelli Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: İkitelli – Başakşehir – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 668 00 12
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com