İstanbul

Electrolux Servis İçerenköy

İçerenköy, Anadolu yakasının önemli yerleşim birimlerinden biridir. Yaşam alanı olarak tercih edilmesinde merkezi konumunun ve coğrafi özelliklerinin yanı sıra, modern mimarisinin de etkisi bulunuyor. Electrolux Servis İçerenköy, bölgede ihtiyaç duyulan markaya ait elektrikli süpürge ürünlerine yönelik teknik servis hizmetlerini, nitelikli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir.

Uzun yıllara dayanan sektörel deneyim ve bilgi birikimlerimiz, hizmet yaklaşımımızın özel olarak gelişmesinde önemli katkılar oluşturmuştur. Electrolux süpürge modelleri, yaşam alanları için sunduğu ileri çözümlerle, temizlik ve hijyen koşullarının sağlanmasına katkı sunuyor. Ancak oluşabilen çeşitli teknik sorunlar, bu yaşam konforunun da kesintiye uğramasına neden olabiliyor. Yaşam konforunuzun ve standartlarınızın sürekliliğini sağlamaya yönelik hizmetlerimize, her saat ve her gün olmak üzere, çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Hizmet taleplerini İçerenköy bölgesinde en hızlı şekilde yanıtlayabilecek bir alt yapıya sahibiz. Bu sayede adreste arıza tespiti ve onarım işlemleri gerçekleştirerek, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya çalışıyoruz. Tüm onarım hizmetlerimizi bir yıl boyunca sigortalayarak, kullanıcıların özel bir hizmet almasını sağlıyoruz.

İçerenköy Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: İçerenköy – Ataşehir – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 88 47
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com