İstanbul

Electrolux Servis Gültepe

Servis hizmetleri sektöründe elektrikli süpürgeler için yeterli düzeyde ihtimam gösterilmiyor olması geçmişten beri tüketicinin bu konuda ciddi sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Electrolux Servis Gültepe merkezi olarak faaliyet bölgemizde Electrolux kullanıcılarının kesinlikle böyle bir duruma bağlı mağduriyet yaşamamasını sağlamaktayız. Bu doğrultuda dinamik ve efektif biçimde şekillendirilen servis merkezimizde tüm Electrolux elektrikli süpürge modelleri için kaliteli servis hizmetleri sağlamaktayız.

Adreste Onarım Hizmeti

Elektrikli süpürge servisi hizmetlerinde uzayan servis süresi gibi problemlerin tümünü ortadan kaldıracak hızlı ve fonksiyonel bir servis hizmeti vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden tüm Electrolux süpürge modellerindeki arızalar için arıza onarım çözümleri sağlamaktayız. Bunun için uzman ekiplerimiz adresinize kadar gelmektedir. Cihazınızın arızasının niteliğine göre gerekli olan onarım müdahaleleri yerinde gerçekleştirilir. Gerekli olması durumunda da ekiplerimiz tarafından cihazınız servis merkezimize getirilir. Onarım işlemlerinin ardından da yine adresinize kadar getirilerek, teslim edilmektedir.

Servis hizmetleri çerçevesinde yapacağımız her bir onarım müdahalesi çerçevesinde ilgili onarıma istinaden tam 1 yıllık garanti desteğimizden de ek bir işleme veya koşula gerek olmadan yararlanabilirsiniz.

Gültepe Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Gültepe – Kağıthane – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 446 00 32
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com