Kocaeli

Electrolux Servis Gölcük

Electrolux Servis Gölcük olarak profesyonel, başarılı, deneyimli elemanlarımızla bir arıza veya yedek parça ya da aksesuar gerektiğinde siz değerli Electrolux süpürge kullanıcılarına hizmet vermek için hazırız. Evin vazgeçilmez eşyalarından biri olan elektrik süpürgesinin küçük bir arızası bile hayatımızın düzenini bozabilir. Elektrik süpürgelerinin temizliği makinenin sağlığı açısından çok önemlidir. Bakım ve düzenli parça değişimi ile süpürgenizin sıkıntı çıkarma olasılığı düşer.

Pazar günleri hariç haftanın her günü size destek sağlayan Electrolux Servis Gölcük şubemize her zaman güvenebilirsiniz. Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken parça var ise parçayı değiştiriyor ve işçiliğine de bir senelik bir parça değişim garantisi veriyoruz. Bu sayede hem işimizin arkasında durmuş oluruz. Hem de sizin mağdur olmanızın önüne geçmiş oluruz.

Fiyatlarımızın uygunluğu ve kalitemize de güvenebilirsiniz. Çıkması olası olan arızalarda da makinelerinizin hayatını kurtarmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya odaklı olan firmamıza ilgili telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan ekibimiz siz değerli Electrolux marka elektrikli süpürge kullanıcılarına teknik servis anlamında hizmet vermeye daima hazır.


Gölcük Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Gölcük – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 259 87 96
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com