İstanbul

Electrolux Servis Göktürk

Her geçen hızla gelişen ev teknolojileri alanında bir dünya markası olan Electrolux’un süpürgeleri yaşam alanlarına yüksek hijyen koşullarını getiriyor. Electrolux Servis Göktürk merkezimizde sağladığımız markanın teknik servis hizmetleri ile bu standartların daha uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Geçmişte olduğu gibi elektrikli süpürgede bir arıza meydana geldiğinde kullanım ömrünü doldurması gibi bir durumun kesinlikle söz konusu olmamasını sağlamak için büyük bir özveriyle çaba göstermekteyiz.

Müşterilerimizin Electrolux markalı tüm elektrikli süpürge modellerinde karşı karşıya kalabilecekleri her bir arızaya istinaden hızlı ve dinamik ekibimizle yanıt veriyoruz. Eski veya yeni sürüm Electrolux süpürge kullanmanız fark etmeksizin, her bir arıza için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman teknikerlerimiz aracılığıyla elektrikli süpürgede yaşadığınız sorunun en kısa sürelerde giderilerek, yeniden tam performanslı olarak kullanılabilir duruma getirilmesini sağlıyoruz.

Kurumsal olarak tüm müşterilerimize elektrikli süpürge arıza onarım müdahaleleri çerçevesinde garanti desteği vermekteyiz. 1 yıl süreye sahip olan garanti desteğimiz ile Göktürk bölgesinde hem ekonomik hem de güvenilir bir elektrikli süpürge servisi hizmetini sizlere sunabilmekteyiz.

Göktürk Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Göktürk – Eyüpsultan – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 40 58
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com