İstanbul

Electrolux Servis Florya

Ev elektroniği ürünleriyle yaşam alanlarındaki konfor standartlarını şekillendiren Electrolux markası, dünyanın en kaliteli markalarından birisi konumunda bulunuyor. Türkiye’de de yaygın olarak kullanılan Electrolux markasının elektrikli süpürgeleri İstanbul’un Florya semtinde yüksek kullanım standardına sahiptir. Florya semtinde yaygın olarak kullanılması semt genelinde Electrolux elektrikli süpürgeler için profesyonel servis hizmeti ihtiyacını da önemli bir seviyeye taşıyor. Servisimiz geçmişte olduğu günümüzde de Electrolux markalı süpürge kullanıcıları için Florya’da profesyonel servis hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Yenilikçi ve kaliteli hizmet altyapımızla Electrolux Servis Florya merkezimizde tüm müşterilerimiz için aynı hassasiyette çalışma gerçekleştiriyoruz.

Electrolux’un yeni nesil teknolojisini barındıran elektrikli süpürge modellerindeki teknik arızalar ve parça tedariki konusunda her zaman en hızlı çözümleri sağlıyoruz. Bunun için hangi model Electrolux süpürge modelini kullanıyor olursanız olun fark etmeksizin yedek parça ihtiyaçlarınızı firmamızla kolayca karşılayabilirsiniz. Electrolux toz torbası, süpürge bileşenleri, teknik parça ve daha bilumum süpürge ürün ve aksesuarı ile ilgili geniş kapsamlı bir stokumuz bulunuyor. Bu ürünlerin tedariki hususunda da siz değerli müşterilerimizin adresine kadar teslimat desteği sağlamaktayız.

Florya Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Florya – Bakırköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 87 46
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com