İstanbul

Electrolux Servis Feneryolu

Dünyanın en önemli ev aletleri ve beyaz eşya ve yanı sıra teknoloji üreticilerinden biri olan Electrolux, dünya genelinde yaşam standartlarının yükselmesinde önemli katkıları olan bir markadır. Electrolux Servis Feneryolu, bölgede yoğun şekilde kullanılmakta olan Electrolux elektrikli süpürge modellerinde oluşabilen tüm sorunlara karşı sunduğu teknik servis hizmetleriyle, yaşam konforunuzun korunmasına katkı sağlıyor.

Electrolux süpürge modelleri, temizlik ve hijyen koşulları konusunda sundukları ileri çözümlerle, kullanıcıların öncelikli tercihi oluyor. Feneryolu bölgesinin yoğun nüfuslu yapısı, yaşam alanlarının sayısı, markanın elektrikli süpürgelerinin de bu yaşam alanlarının konforunun sağlanmasında önemli bir konumda olmasına neden oluyor. Hazırladığımız özel hizmet alt yapımız, Feneryolu ve yakın bölgelerine en süratli servis hizmetlerini sunabilmek amacına dayalıdır.

Yerinde onarım gerçekleştirebilecek şekilde özel bir şekilde yapılandırılan gezici teknik servis birimlerimiz, uzman teknik servis personelleri ve yanı sıra özel donanımlarla desteklenmiştir. Bu sayede tarafımıza ulaşan tüm teknik servis hizmet talepleri, dakikalar içerisinde adresinizde yanıtlanır. Adreste onarılamayan tüm ürünlerin, servis merkezi ile adresiniz arasında ki transferi tarafımızca sağlanıyor.

Feneryolu Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Feneryolu – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 29 17
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com