İstanbul

Electrolux Servis Etiler

İstanbul’un en popüler semtlerinden birisi olan Etiler, yoğun nüfusuyla da dikkat çekiyor. Hem yerleşim alanlarının hem de ofis ve işyerlerinin yüksek sayıda olduğu Etiler’de temizlik için Electrolux ev teknolojileri yaygın olarak kullanılıyor. Firmamızda uzun yıllardır Etiler semtinde Electrolux markalı ev elektroniği ürünleri için profesyonel servis hizmetleri sağlamaktadır. Her zaman tüketici dostu hizmet anlayışıyla şekillendirdiğimiz hizmetlerimiz kapsamında Electrolux Servis Etiler merkezimizde yenilikçi ve kaliteli elektrikli süpürge servis uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Deneyimli ve uzman ekibimiz ile Etiler semtinde tüm Electrolux markalı elektrikli süpürge cihazlarının her zaman yüksek performanslı bir kullanım standardına sahip olmasını sağlıyoruz. Fiziksel darbelere maruz kalarak kırılma vb. sorunlar yaşayan süpürge aksesuar ve bileşenleri için orijinal Electrolux yedek parça stokumuz bulunmaktadır. Aynı zamanda da Electrolux süpürge teknik parçalarındaki arızalanmalardan mütevellit parça değişimi gerektiğinde de yalnızca orijinal Electrolux yedek parçalarının kullanımını gerçekleştiriyoruz. Söz konusu parça değişim işlemlerinde hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet standardını sağlayabilme maksadı ile 1 yıl garanti desteğini de istisnasız olarak tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Etiler Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Etiler – Beşiktaş – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 83 01
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com