İstanbul

Electrolux Servis Erenköy

Modern çağda elektrikli süpürgeler, ev temizliğini pratikleştiren ve daha kaliteli şekilde yapabilmeye yardımcı olan cihazlardır. Bu nedenle her evde mutlaka kullanılan elektronik ürünlerdir. Bu yüzden günümüzde son derece yaygın şekilde kullanılan elektrikli süpürgelerde Electrolux teknolojisi ise önemli bir fark yaratıyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça yoğun şekilde kullanılan Electrolux markalı süpürgelerin Erenköy bölgesindeki servis hizmetlerini sağlamaktayız. Electrolux Servis Erenköy merkezimizde görev alan her bir personelimiz uzmanlıkları ve teknik tecrübe yeterlilikleri ile her talep ve sorununuz için dinamik yanıtlar sağlayabilmektedir.

Her geçen gün hızla gelişmeye ve yeni özellikleriyle daha fonksiyonel kullanımlar sunmaya devam eden Electrolux markasının süpürge teknolojisi gelişimini yakından takip ediyoruz. Başarılı bir şekilde Electrolux süpürge servis hizmetleri altyapımıza entegrasyonunu sağlıyoruz. Tüketici dostu hizmet anlayışımız çerçevesinde tüm hizmetlerimizi evinize kadar ulaştırıyoruz. Ayrıca Electrolux toz torbası, aksesuar, hortum, boru ve filtre gibi temel süpürge bileşenlerine ilişkin ihtiyaçlarınızı da evinize kadar gelerek karşılıyoruz. Böylelikle gündelik yaşam koşturmanız içerisinde süpürgenizin arızası veya ihtiyaçları için ekstra çaba sarf etmek durumunda kalmamanızı sağlıyoruz.

Erenköy Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Erenköy – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 87 33
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com