İstanbul

Electrolux Servis Topkapı

Ev teknolojileri arasında elektrikli süpürgeler en eski dönemlerden beri en çok kullanılan cihazların başında geliyor. Yüksek motor kapasiteleri ile yaşam alanlarındaki en inatçı kirleri dahi yüzde yüz oranında temizleyebilmeye yardımcı oluyor. Özellikle Electrolux teknolojisine sahip olan elektrikli süpürge modelleri ile efor sarf etmeden çok geniş alanları tamamen temizleyebilmeniz mümkün oluyor. Bu denli güçlü bir potansiyele sahip olan Electrolux markalı süpürgenizde bir sorun olduğunda profesyonel ve tam donanımlı kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekir. Bu profesyonel süpürge servis hizmetlerine de Electrolux Servis Topkapı merkezimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Electrolux Süpürge Servisi

Electrolux teknolojisine sahip olan bu cihazlarda herhangi bir arıza olduğunda müdahalelerin teknolojik standartlarına uygun niteliklerde olması gerekir. Servisimiz tüm müşterilerine bu standartlara en güvenli şekilde sağlamak adına büyük bir özveriyle çalışma gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz Topkapı semtinde Electrolux süpürge kullanıcıları tarafından öncelikli olarak tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kaliteden ödün vermeden hem ekonomik hem de garantili olarak sunduğumuz süpürge servisi hizmetlerimiz sayesinde artık en basit arızadan, en komplike arızaya kadar her bir arızadan kolayca kurtulabilirsiniz.

Topkapı Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Topkapı – Fatih – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 471 10 24
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com