İstanbul

Electrolux Servis Sarıgazi

Electrolux ev aletleri ve beyaz eşya alanında, teknolojinin ve teknik bilimlerin verimli bir şekilde kullanılmasında öncü geliştiricilerden biridir. Dünyanın en önemli cihaz üreticilerinden olan Electrolux, yaşam standartlarının dünya genelinde yükselmesinde önemli katkıları olan marka olarak öne çıkıyor. Electrolux Servis Sarıgazi, bölgede kullanılan Electrolux elektrik süpürgelerin ihtiyaç duyduğu tüm teknik desteği sağlamak amacıyla hizmet sunmaktadır.

Sarıgazi Electrolux süpürge modellerinin yoğun şekilde tercih edildiği yaşam alanlarından biridir. Markanın sunduğu ileri çözümler ve hijyen standartları, tercih edilmesinde önemli kıstaslardır. Sarıgazi ve yakın bölgelerinden tarafımıza ulaşan tüm hizmet talepleri, bölgeye özel olarak hizmet sunmakta olan gezici teknik servis birimlerimiz tarafından sağlanıyor.

Arıza tespiti, yerinde onarım gibi tüm işlemleri gerçekleştirebilme yeteneğine sahip olan gezici teknik servis birimlerimiz, uzman teknik servis personelleri ve özel donanımlarla desteklenmiştir. Bu sayede oluşan tüm teknik sorunların hızlı bir şekilde tespiti ve çözümü mümkün hale getiriliyor. İleri çözümlerimizle sektörümüzde yeni hizmet standartlarının oluşmasına katkı sağlamaya devam ediyoruz. Tüm onarım hizmetlerimiz, tarafımızdan bir yıl boyunca sigortalanıyor.

Sarıgazi Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Sarıgazi – Sancaktepe – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 65 28
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com