İstanbul

Electrolux Servis Ataköy

Özel mimarisi ve yüksek sosyo ekonomik yapısıyla, Ataköy, yerleşim alanı olarak en güzide İstanbul semtlerinden biridir. Electrolux Servis Ataköy, bölgede çok yüksek oranda tercih edilen Electrolux elektrikli süpürge ürünlerinde yaşanan tüm teknik sorunlarına yerinde çözümler oluşturuyor. Bölgenin özel konumu, dünyanın en önemli beyaz eşya ve ev aletleri teknolojisi üreticisinin sunduğu yaşam olanaklarından yoğun şekilde yararlanma sonucuna neden oluyor.

Ataköy’ün kendisine özgü koşullarına uyumlu bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, Electrolux süpürge modellerinin oluşturduğu tüm teknik sorunlara hızlı çözümler üretebiliyor. Benzersiz bir hizmet alt yapısı hazırlayarak Ataköy ve çevre bölgelerinden gelen tüm teknik servis taleplerini, yerinde çözüm, süratli yanıt gibi avantajlarla gerçekleştiriyoruz.

Tüm onarım hizmetlerimizi bir yıl boyunca sigortalayarak, kullanıcıların sunduğumuz nitelikli hizmete daha fazla güvenebilmelerine olanak sağlıyoruz. Hortum, toz torbası gibi yedek parçalarında adrese tesliminin gerçekleştirildiği hizmetlerimize, çağrı merkezimize her gün ve her sat olmak üzere başvurarak ulaşabilirsiniz. Electrolux markasına ait tüm süpürge modelleri için ihtiyaç duyduğunuz teknik servis hizmetlerimiz, sürekli daha kişiye özel olacak şekilde gerçekleştiriliyor.

Ataköy Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Ataköy – Bakırköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 77 82
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com