İstanbul

Electrolux Servis Dudullu

İstanbul’un Anadolu Yakası semtlerinden birisi olan Dudullu yoğun nüfusa sahip bölgelerden birisidir. Yaşam alanlarının yüksek sayıda olduğu Dudullu semtinde doğal olarak elektrikli süpürge kullanımı ve buna bağlı elektrikli süpürge servis hizmeti ihtiyaçları yüksek seviyededir. Özellikle semtte yaygın olarak kullanılan Electrolux markalı elektrikli süpürge modelleri için doğal olarak yüksek bir servis hizmeti ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bölgede markanın servis hizmetlerini sağlamakta olan Electrolux Servis Dudullu merkezimiz ile bu profesyonel servis hizmeti ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. İlk kurulduğumuz günden beri her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile bölge genelinde güvenirliliğimizi ve kalitemizi kanıtladık.

Müşterilerimizin cihazlarında meydana gelen sorunlardan hem hızlı hem de ekonomik bir şekilde kurtulabilmelerini hedefleyen servis uygulamalarımız bulunuyor. Sektöre de kazandırmış olduğumuz yenilikçi uygulamalarımız ile Electrolux süpürge arızaları artık büyük bir problem olmaktan çıkıyor. Ne tip bir arızası olduğu fark etmeksizin her bir Electrolux elektrikli süpürge arızanızın en kısa zaman dilimlerinde ve ekonomik bir şekilde onarımını sağlamaktayız. Üstelik ekonomik ve hızlı servis uygulamalarımızda kesinlikle kalite standartlarından ödün vermiyoruz.

Dudullu Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Dudullu – Ümraniye – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 88 71
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com