Kocaeli

Electrolux Servis Dilovası

Electrolux Servis Dilovası uzun yıllardır Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde faaliyetlerini sürdüren bir özel servis kurumudur. İşinin uzmanı profesyonel bir ekipten oluşan ve her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte kendini de geliştiren ve siz değerli Electrolux süpürge kullanıcıları sayesinde başarısının üstüne başarı eklerken rakipleri tarafından kıskanılan bir servis haline gelmiştir. Profesyonel bir çağrı merkezine sahip olan firmamız, elektrikli süpürgelerinizde oluşabilecek teknik veya kullanıcı kaynaklı arızaları giderebilmekte ve size en doğru çözümü sunmaktadır.

Misyonu tamamen müşteri memnuniyetine dayalı bir ekipten oluşan kadromuz ile Electrolux süpürge kullanıcılarına daima hizmet halindedir. Kaliteli ve hızlı hizmete karşı yürüttüğü uygun fiyat politikasıyla müşterinin daima yanında olmayı kendine ilke edinmiştir. Ayrıca hizmet öncesi ve sonrası verdiği teknik desteğin yanı sıra tamirden sonra verdiği 1 yıl süreli garanti ile müşteri mağduriyetinin yaşanmasına asla izin vermez.

İlke olarak müşteri memnuniyetine önem veririz. Bu da firmamızı, rakiplerinden ayıran özelliklerimizin başında gelir. Eğer elektrikli süpürgeniz ilgili herhangi bir arıza yaşadıysanız ya da bakım, yedek parça hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz.


Dilovası Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Dilovası – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 259 87 46
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com