Kocaeli

Electrolux Servis Derince

Uzun yıllar önce teknik servis sektöründe Electrolux marka elektrikli süpürge kullanıcılarına hizmet etmek için kurulan Electrolux Servis Derince adındaki özel teknik servis firmamız uzun yıllardan beri Electrolux süpürge kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli Electrolux süpürge kullanıclarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Var olma amacı siz değerli Electrolux süpürge kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmak olan firmamız; süpürgelerinize sizin onayınız ile müdahalede bulunmaktadır. Tamiratını ya da parça değişimini yaptığımız her hizmete 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz. Bunu yanında da uygulamış olduğumuz uygun fiyat politikasıyla da müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik. Misyonumuz sizleri zor durumda bırakmamak ve vereceğimiz hizmetler ile sizleri her daim memnun etmektir.

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bulunan firmamız elektrikli süpürge tamiratı konusunda oldukça uzman bir kadroya sahiptir. Sizin de Electrolux marka süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonelleşmiş ve sizlere hizmet vermekten keyif alan ekibimizle sizleri bekliyoruz.


Derince Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Derince – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 446 00 34
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com