İstanbul

Electrolux Servis Çobançeşme

21.yüzyılda yaşam alanlarının en temel parçalarından birisi haline gelen elektrikli süpürge teknolojisinde Electrolux üstün altyapısıyla dikkat çekiyor. Electrolux markalı elektrikli süpürge cihazlarında kullanılan gelişmiş teknoloji sayesinde oldukça üstün bir kullanım performansı elde edilebiliyor. Evinizin en temel elektrikli cihazlarından birisi haline dönüşen Electrolux elektrikli süpürgenizin arızalanması durumunda ihtiyaç duyduğunuz profesyonel servisi firmamız aracılığıyla alabilirsiniz. Electrolux Servis Çobançeşme merkezimizde tüm Electrolux markalı elektrikli süpürge modelleri için profesyonel standartlarda servis hizmetleri vermekteyiz.

Garanti Desteği

Servisimiz tarafından sunulan elektrikli süpürge bakım veya elektrikli süpürge onarım ve parça değişim hizmetlerimizden garantili olarak yararlanabilirsiniz. Güvenilir ve şeffaf servis hizmeti anlayışımız ile evinize kadar geliyoruz. Uzman teknikerlerimiz tarafından cihazınızda gerekli incelemeler gerçekleştirildikten sonra ürün arızası ve onarımı ile ilgili tarafınıza kapsamlı bilgilendirme gerçekleştirilir.

Müşterimizden aldığımız onay doğrultusunda arıza Electrolux süpürge arıza onarım müdahaleleri yerinde gerçekleştiriyoruz. Üstelik arıza onarım, parça değişimi ve aksesuar tedariki gibi her bir işlemleriniz için tam 1 yıl geçerli garanti desteğini de kurumsal güvencemiz ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Çobançeşme Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Çobançeşme – Bahçelievler – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 446 02 06
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com