İstanbul

Electrolux Servis Cevizli

Ev temizliği oldukça zahmetli ve yorucu bir işlemdir. Bu işlemi kolaylaştırmak isteyenler için Electrolux tarafından geliştirilmiş elektrikli süpürgeler, geniş fonksiyonları ile en ideal seçenek niteliği taşıyor. Son derece gelişmiş teknolojisi sayesinde her ortamda ve her yüzeyde en etkili sonuçların alınmasına yardımcı olan Electrolux markalı elektrikli süpürgelerdeki arızalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, Electrolux markasının İstanbul’daki Cevizli semtine yönelik teknik servis hizmetlerinin sorumluluğunu üstlenmektedir. Uzun yıllardır da başarıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız ile de Electrolux Servis Cevizli merkezimizde tüm cihazlarınız için uluslararası standartlarda servis hizmeti alabilirsiniz.

Electrolux, farklı teknik donanımları ve farklı motor güçleri ile her kullanım alanındaki ihtiyaçlarınıza uygun olarak bir elektrikli süpürge kullanımı gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Markanın elektrikli süpürge cihazlarındaki teknik sorunlarda ise uzman kadromuz ve gelişmiş servis altyapımız ile dinamik çözümler üretmekteyiz. Böylelikle Electrolux süpürge cihazlarınızdaki teknik arızaların giderilmesinden sonra da ilk günkü performans verimliliğinde kullanım gerçekleştirmeniz konusunda güvence veriyoruz. Bunu da yasal olarak güvence altına almak üzere tam 1 yıl süreli servis garantisi desteği vermekteyiz.

Cevizli Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Cevizli – Kartal – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 87 96
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com