İstanbul

Electrolux Servis Çeliktepe

Süpürge teknolojisinde çığır açan yenilikleri nedeniyle yaygın olarak kullanılan Electrolux elektrikli süpürgelerinde ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızda bulunuyoruz. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz Çeliktepe bölgesinde Electrolux elektrikli süpürge kullanıcılarının süpürge bakım, süpürge arıza onarım ve süpürge aksesuar tedariki konusundaki ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Tam donanımlı servis altyapımız ile kullandığınız Electrolux elektrikli süpürge modeli ne olursa olsun fark etmeksizin ürün ve onarım hizmeti desteğine Electrolux Servis Çeliktepe merkezimiz ile ulaşabilirsiniz.

Hızlı Electrolux Süpürge Servisi

Electrolux süpürge servisi hizmetlerimiz kapsamında zamanınızı gereksiz yere harcamamanıza özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda hem fonksiyonel hem de dinamik altyapımız ile faaliyet göstermekteyiz. Özellikle de müşterilerimizin profesyonel servis müdahalelerine en hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlamak maksadı ile interaktif hizmet politikası güdüyoruz. Bunun için Çeliktepe bölgesi genelinde tam donanımlı olarak her zaman müdahale için hazır durumda bulundurduğumuz servis araçlarımız ile Electrolux süpürge servis hizmetleri vermekteyiz. Tam donanımlı araçlarımız sayesinde gerekli arıza onarım müdahalelerini de yerinde gerçekleştirerek, servis hizmetlerinde önemli bir zaman tasarrufu sağlıyoruz.

Çeliktepe Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Çeliktepe – Kağıthane – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 668 03 42
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com