İstanbul

Electrolux Servis Çağlayan

Elektrikli süpürge teknolojisinin günümüzde önemli bir yeri bulunuyor. Bu nedenle her evin en temel gereksinimlerinin en başında kendisine yer buluyor. Dolayısıyla elektrikli süpürge kullanımı günümüzde ciddi seviyelere ulaşmış durumdadır. Electrolux Servis Çağlayan merkezi olarak bölgemizde tüketicilerin Electrolux markalı cihazlarını uzun yıllar sorunsuz kullanmaya devam etmelerine yardımcı oluyoruz. Her ne kadar üstün teknolojiye sahip olsa da Electrolux markalı elektrikli süpürgelerde de çeşitli teknik arızalar meydana gelebiliyor. Bu tip arızalanmalarda en önemli husus müdahalelerin profesyonel kişilerce yapılmasıdır.

Arızalanan Electrolux markalı elektrikli süpürgenizin arızasının onarımını sağlama noktasında uzman kadromuz ile yanıt veriyoruz. Teknolojik açıdan tam donanımlı ve aynı zamanda da tüm Electrolux süpürge modelleriyle uyumlu yedek parça stokuna sahibiz. Böylelikle ne tipte bir arıza söz konusu olursa olsun hem hızlı hem de kaliteli bir şekilde anında onarım müdahalelerini gerçekleştirmekteyiz. Üstelik firmamız tarafından gerçekleştirilen her bir müdahale çerçevesinde 1 yıl garanti desteği de sağlamaktayız. Güvenilir, kaliteli ve ekonomik süpürge servisi ihtiyaçlarınız için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Çağlayan Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Çağlayan – Kağıthane – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 668 01 47
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com