İstanbul

Electrolux Servis Bulgurlu

Yaşam standartlarını en fazla etkileyen teknoloji üreticilerinden biri olan Electrolux, dünya genelinde ki en büyük beyaz eşya ve ev aletleri üreticisidir. Electrolux elektrikli süpürge modelleri, markanın kendisine özel teknolojisi ve ileri tasarım mühendisliğiyle üretilmiş ürünlerdir. Bu sayede sunduğu yüksek yaşam konforunun devamlılığını sağlamak üzere Electrolux Servis Bulgurlu, usun yıllardır başarıyla faaliyetlerinim sürdürüyor.

Electrolux süpürge modelleri, çeşitli ilave özelliklerle donatılmış ve yaşam alanlarının hijyenle birlikte temizlik koşullarının en üst seviyede oluşmasını sağlar. Bu çerçevede oluşan yaşam standartlarının devamlılığını sağlayan kuruluşumuz, bu özel teknolojiye sahip ürünlerin oluşturduğu tüm teknik sorunları süratli şekilde çözümleme yeteneğine sahiptir.

Özel olarak yapılandırdığımız servis merkezimiz, gezici teknik servis birimlerimiz, Bulgurlu bölgesinden gelen tüm hizmet taleplerini en kısa süreler içerisinde yanıtlayabilme kapasitesine sahiptir. Tüm onarım hizmetlerini yerinde gerçekleştirmek üzere yapılanmış olan servis birimlerimiz, buna yönelik özel bir donanıma sahiptir. Yedek parça ve teknik servis hizmetlerimizi adreste sunma gayretimiz, süratli ve nitelikli hizmet sunabilme anlayışımız çerçevesinde geliştirilmiş bir hizmet yaklaşımının sonucudur.

Bulgurlu Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Bulgurlu – Üsküdar – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 20 61
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com