İstanbul

Electrolux Servis Bostancı

Electrolux, çok özel bir teknoloji geliştiricisi olarak, teknolojinin yaşam konforu açısından verimlilik kazanmasında önemli bir role sahiptir. Tasarladığı beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünleri, dünya genelinde yaşam standartlarının yükselmesini sağlar. Electrolux Servis Bostancı, markanın sunduğu yüksek yaşam konforunun devamlılığın sağlanması için özel bir yapılanmayla hizmet sunuyor.

Bostancı bölgesinde yoğun şekilde kullanılmakta olan Electrolux süpürge modellerinin sağladığı hijyen ve yaşam konforu, çeşitli teknik sorunlar nedeniyle kesintiye uğrayabiliyor. Bu konforun sürekliliğini sağlamak amacıyla sunduğumuz teknik servis hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınızı en süratli şekilde çözüme kavuşturmaya odaklanmıştır. Adresinizde gerçekleştirilen arıza tespiti sonrasında, yerinde onarım yapabilme özelliğine sahip gezici ünitelerimiz, onarımın yerinde gerçekleştirilemediği karmaşık sorunlar da ürünlerin servis merkezimize transferini de gerçekleştirir.

Onarım sonrasında yine adresinize teslim edilen ürünlerinizin yanı sıra, talep edilen toz torbası, filtre gibi yedek parçalarda adresinize tarafımızca teslim edilir. Servisimiz tarafından yapılan tüm onarımlar, özel bir şekilde firmamız tarafından bir yıl boyunca sigortalanır. Bu sayede aynı arızanın yinelenmesi durumunda, sunulan tüm teknik servis desteği de ücretsiz olarak verilir.

Bostancı Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Bostancı – Kadıköy – İstanbul
Çağrı Merkezi: 216 232 28 81
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com