İstanbul

Electrolux Servis Bebek

Evlerimizde büyük kolaylıklar getiren elektrikli süpürge teknolojisinde Electrolux, güçlü teknolojisiyle fark yaratıyor. Her kullanım alanında en iyi ve en kaliteli sonuçların elde edilebilmesine yardımcı olan elektrikli süpürge modelleri ile Electrolux markası yoğun olarak kullanılmaktadır. Bebek bölgesinde de yaygın olarak kullanılan Electrolux elektrikli süpürgeler için mevcut olan profesyonel servis müdahaleleri, firmamız tarafından karşılanmaktadır. Electrolux Servis Bebek merkezimizde uzman teknikerlerimiz, tam donanımlı servis araçlarımız ve her zaman kendini geliştiren hizmet anlayışımız ile süpürge arızalarına yanıt vermekteyiz.

Ucuz Electrolux Süpürge Servisi

Elektrikli süpürgelerde ilk arızalardan sonra kullanımın bırakılması durumu genellikle servis ücretlerindeki fahiş fiyatlandırmalar yüzünden kaynaklanmaktadır. Firmamız, Bebek bölgesinde tüketicilerin mağduriyetine yol açan sektöründeki bu standartları yerle bir etmektedir. Firmamız tarafından sunulan her bir Electrolux süpürge servis hizmetleri tamamen uygun fiyatlara sahiptir. Üstelik ücretlendirmelerdeki bu uygunluğu kesinlikle kaliteden ödün vermeden sağlamaktayız. Elektrikli süpürgeler için adreste onarım desteğimiz ile birlikte toz torbası, süpürge aksesuarları gibi tüm bileşen siparişleriniz içinde adresinizde teslimat gerçekleştirerek, müşterilerimize önemli bir kolaylık sağlamaktayız.

Bebek Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Bebek – Beşiktaş – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 495 58 12
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com