Kocaeli

Electrolux Servis Başiskele

Elektrikli süpürgeler günümüzde neredeyse her ev ve işyerinin olmazsa olmazı konumunda olan elektronik eşyalardır. Fakat her elektronik eşya gibi elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir. Maalesef bu arızalanmanın sonucunda günlük hayat aksayabilir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde arızaların giderilmesi gerekir. Bunun için de işini düzgün yapan, işinin ehli bir teknik servise ihtiyaç vardır.

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde faaliyet gösteren Electrolux Servis Başiskele adlı özel teknik servis firmamız, arızalanan süpürgelerinizi çok kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamir etmektedir. Tamir veya parça değişikliği yaptığımız elektrikli süpürgelere 1 yıl süreyle garanti veren firmamız, tamir sonrasında da müşterilere teknik desteğini sürdürmektedir. Verdiğimiz kaliteli hizmete karşı ucuz fiyatlandırma politikasıyla müşteri dostu olduğumuzu da göstermiş oluruz.

İlgili telefon numarasından bizlere ulaştığınız taktirde önce adresinize gelip arıza tespiti yapıyoruz. Eğer adresinizde çözülecek bir arıza ise adresinizde onarımı yapıyor, fakat çok büyük bir arıza ise kendi yerimize götürüyor, daha sonra ise adresinize onarılmış bir şekilde makinenizi teslim ediyoruz. Eğer sizin de Electrolux marka süpürgenizde herhangi bir arıza meydana geldiyse gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Başiskele Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Başiskele – İzmit
Çağrı Merkezi: 850 495 06 21
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com