İstanbul

Electrolux Servis Atakent

Modern çağın en popüler teknolojilerinden birisi olan elektrikli süpürgeler, 20.yüzyıldan bu yana evlerimizin en temel parçalarından birisi haline geldi. Özellikle de ev temizliği konusunda en büyük yardımcılarımız olan elektrikli süpürgeler, geleneksel yöntemlere nazaran 100% oranında hijyen koşullarını oluşturabilme şansı veriyor. Üstelik Electrolux teknolojisiyle geliştirilmiş olan elektrikli süpürgeler hem daha kolay uygulama hem de daha verimli bir temizlik yapabilme imkanı veriyor. Markanın Atakent semtindeki servis hizmetlerini sağlayan firmamız Electrolux Servis Atakent merkezimiz ile cihazınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Orijinal Electrolux Yedek Parça ve Aksesuarları

Elektrikli süpürge servisi hizmetlerimizde hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemekteyiz. Ancak kaliteli servis hizmeti sunumu için müşterilerimize asla fahiş fiyatlandırma uygulamıyoruz. Tamamen ekonomik ve kaliteli Electrolux süpürge servisi hizmetlerimizi evinize kadar ulaştırıyor. Birinci sınıf kalitedeki süpürge arıza onarım işlemlerini yerinde gerçekleştiriyoruz. Cihazınızda bir parça değişikliği gerekliliği oluştuğunda ise kaliteden ödün vermemekte ve uzun vadede daha ekonomik bir çözüm oluşturabilmek adına orijinal Electrolux yedek parça kullanımı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca cihazınız için ihtiyaç duyduğunuz ve kullanmak istediğiniz Electrolux aksesuarlarının da orijinal olmasına hassasiyet gösteriyor ve adresinize kadar teslim ediyoruz.

Atakent Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Atakent – Ümraniye – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 259 88 04
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com