İstanbul

Electrolux Servis Altunizade

Elektrikli süpürge teknolojileri günümüzde yaşam alanlarındaki en önemli yardımcılarımız haline geldi. Özellikle Electrolux teknolojisiyle bir süpürgeden çok daha fazlasını sunan Electrolux elektrikli süpürgeleriyle birlikte ev temizliği çok daha keyifli ve çok daha kolay bir hale geliyor. Günümüz İstanbul’unun Altunizade semtinde de yoğun kullanıma sahip olan Electrolux markalı elektrikli süpürgeler için bölgede firmamız tarafından profesyonel servis hizmetleri sağlanmaktadır. Çok uzun yıllardır firmamız tarafından bölgede sağlanan Electrolux servis çalışmaları sayesinde, her bir süpürge daha uzun ömürlü bir kullanım güvencesine sahip oluyor. Electrolux Servis Altunizade merkezimi uygun fiyatları, tüketici dostu ve kaliteli hizmet anlayışıyla önemli bir fark yaratıyor.

Yeni nesil teknolojileriyle ev temizliğinde çok önemli fonksiyon ve özellikler sağlayan Electrolux markalı elektrikli süpürgelerde bir sorun yaşadığınız anda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak faaliyet gösteren Electrolux süpürge servisi merkezimiz sayesinde cihazınızın arızasının uzun süre devam etmesinden dolayı yaşayabileceğiniz mağduriyeti gideriyoruz. Uzman teknikerlerimiz tarafından gerekli olan müdahaleler ise yerinde servis müdahaleleri ile gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla Altunizade bölgesinde firmamız, süpürge servisi hizmetlerinin evinize kadar ulaşmasını sağlayacak önemli bir kolaylık getirmektedir.

Altunizade Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Altunizade – Üsküdar – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 446 03 49
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com