Kocaeli

Electrolux Servis Alikahya

Ev ya da işyerlerinin en temel ihtiyaçları arasında gösterilen elektrikli süpürgeler, uzun yıllar kullanılabilmek amacıyla satın alınır. Ancak ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı elektrikli süpürgeler arızalanabilir. Bu arızlanmalar kullanıcıların günlük hayatını aksattığı için çok can sıkıcı bir hal alabilir. Bundan dolayı kullanıcının yaşadığı aksaklıkların kısa sürede giderilmesi için kaliteli bir hizmet alacağı bir teknik servise ihtiyaç vardır. Tam da bu tanımlara uyan özel bir teknik servis firması var.

Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız olan Electrolux Servis Alikahya; arıza kaydı alınmasının ardından kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadromuzla elektrikli süpürgeleri edilebiliyorsa önce yerinde tamir ederiz, fakat yerinde tamir edilemiyorsa cihazı alıp kendi yerimizde tamir eder, sonra kullanıcya kendimiz götürür teslim ederiz. Bu hizmetin sonucunda müşteriye 1 yıl süreyle garanti sağlarız. Ayrıca hizmet sonunda müşteriye teknik destek vermeye devam ederiz.

Tüm bunların karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da birçok Electrolux süpürge kullanıcısından olumlu geri dönüş alan firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Alikayha Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Alikayha- İzmit
Çağrı Merkezi: 850 259 80 62
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    Call Now Button444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com