İstanbul

Electrolux Servis Alibeyköy

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de son derece yoğun bir şekilde kullanılan Electrolux markalı elektrikli süpürgeler için servisimiz Alibeyköy bölgesinde profesyonel teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Bölgede uzun yıllardır markanın teknik servis hizmetlerini üstlenen firmamız, her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda her bir arıza onarım müdahalelerimiz neticesinde müşterilerimizin Electrolux markalı süpürgelerini uzun yıllar, ilk günkü performansında kullanmaya devam edebiliyor. Electrolux markalı süpürgenizde teknik bir problem meydana geldiğinde sizde hemen Electrolux Servis Alibeyköy merkezimizin iletişim numaralarından yardım alabilirsiniz.

Servisimizin müşteri destek hattında alanında uzman ve Electrolux süpürge teknolojisi konusunda bilgiye vakıf personellerimiz görev almaktadır. Böylelikle elektrikli süpürgenizde yaşadığınız sorunu daha etkin biçimde aktarabilir ve adresinize gelecek ekiplerimizin bu doğrultuda hazırlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu süreç sizlere sunduğumuz profesyonel süpürge servisi hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden çok daha yüksek bir sürat sağlayabilmemize olanak sağlamaktadır. Uzun vadede daha ekonomik ve daha kaliteli bir arıza onarımı içinde servisimizde tam 1 yıl süreyle geçerliliği bulunan garanti uygulaması da mevcuttur.

Alibeyköy Electrolux Servisi
Servis Bölgesi: Alibeyköy – Eyüpsultan – İstanbul
Çağrı Merkezi: 850 471 10 29
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

    Görüşünüzü Paylaşın

    444 78 56
    444 55 45 444 55 45 444 55 45 Profilo Servis İstanbul Altus Servis İstanbul Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com